Home page

Vítejte u AutoChip - profesionální chiptuning


Společnost AutoChip - profesionální chiptuning patří v současné době mezi největší české autorizované úpravce nabízející chiptuning. Na trhu působí již 9 let a za tuto dobu využilo jejích služeb více než 10000 klientů. Cílem společnosti je maximální spokojenost zákazníka s našimi službami a tomu také přizpůsobujeme své služby. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001:2008 na chiptuning.

Narozdíl od konkurenčních úpravců vždy držíme krok s dobou a pořizujeme jen ty nejnovější a osvědčené technologie, které jsou na evropském trhu dostupné. Mezi naše hlavní partnery patří společnosti CMD Technologies, Alientech a Dimsport. Tyto jsou největšími evropskými úpravci vozidel a jsou tak pro naše zákazníky zárukou maximální možné kvality nabízených služeb.

AutoChip nabízí svým zákazníkům vždy něco navíc, něž pouhý chiptuning. Mezi přednosti naší společnosti kromě nejnovějších technologií patří hlavně individuální přístup k zákazníkovi. Doživotní záruka je u nás samozřemostí. V neposlední řadě to je i cena, kterou díky vlastnímu vývoji úprav můžeme držet na velmi nízké hladině a tak zpřístupnit naše služby širokému spektru zákazníků.


Quality certificate
First chiptuning with ISO 9001:2008

As the first in the Czech Republic we have obtained the international quality certificate. You have to be sure the quality of our services!

ChipTuning tabulky
Zobrazení výkonových tabulek
s parametry úprav a cenami.

ZOBRAZIT


Nová služba
EkoTuning

Každý z nás by rád jezdil
s nižší spotřebou. S naší
službou EkoTuning je to
velmi jednoduché.Více...

Vypnutí DPF a
FAP filtrů

Problém s filtrem pevných
částic? Máme pro vás
definitivní řešení.

Více...

Sportovní vzduchové
FILTRY K&N

Vysoce propustné vzduchové
filtry. Zvýšení výkonu.
Skladem pro více
než 9000 vozů.
Více...
ISO 9001:2008
Zrušit překlad
ChipTuning