Domů  >  Odstranění DPF  >  Vypnutí a odstranění DPF

Poslední úpravy

Výběr z posledních úprav

Ford
Ranger T6 3.2 TDCi - 200 HP
Infiniti
G37 3.7 - 320HP
Citroen
DS3 1.6 - 156HP
Skoda
Superb 2.0TDI - 140HP
Mini
1.5 - 136HP

Odstranění, vypnutí, DPF, FAP (filtrů pevných částic)

Co je to filtr pevných částic (DPF, FAP, AdBLUE)?

Moderní dieslové motory jsou vybaveny filtrem pevných částic. Filtr pevných částic začal nabízet jako první do osobních automobilů v roce 2000 koncern PSA Peugeot Citroën. Za tuto dobu se nejeden majitel vozidla setkal se zavadou spojenou právě s tímto filtrem (snížení výkonu, zvýšení spotřeby a následná, finančně náročná výměna). Součastná vozidla s dieslovým motorem, plnící emisní normu Euro IV a Euro V, jsou vybaveny filtrem pevných částic a představují jednu z nejvíc poruchových částí vozidla.

Co Vám nabízíme?

Provádíme zprostředkování elektronického odstranění systému FAP a DPF přeprogramováním řídící jednotky prostřednictví diagnostické zásuvky spolu s mechanickým odstraněním tohoto filtru. V motormanagmentu je odstraněna veškérá činnost spojená s filtrem. Jedná se o mnohem spolehlivější řešení než nabízené emulátory filtrů, které mohou způsobovat po čase problémy.

Jak funguje vůz po odstranění filtru?

Po odstranění filtru dojde ke zvýšení průchodnosti výkového potrubí. To má příznivý vliv na spotřebu a dojde i ke zvýšení výkonu. Vozidla, kde byl odstraněn systém DPF nebo FAB plní emisní limity na STK.


Copyright © Business Enterprise One s.r.o., 2006-2019. Obsah stránek www.autochip.eu je chráněn autorským zákonem. Kopírování a šíření obsahu stránek v jakékoli podobě bez písemného souhlasu autora je nezákonné. Informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a nejsou veřejnou nabídkou dle občanského zákona. Jiné úpravy než označené Premium způsobí technickou nezpůsobilost k provozu na pozemních komunikacích. Přesné informace se dozvíte na prodejních místech. Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováváním osobních údajů dle zákona. Novinky nejsou odesílány. Používáme cookies k tomu, abychom Vám poskytli tu nejlepší práci s on-line obsahem. Prohlížením těchto stránek stránky souhlasíte s ukládáním a přístupem k cookies na Vašem zařízení.