Domů  >  ChipTuning  >  Naše záruky  >  Záruka najnižšej ceny

Poslední úpravy

Výběr z posledních úprav

Ford
Ranger T6 3.2 TDCi - 200 HP
Infiniti
G37 3.7 - 320HP
Citroen
DS3 1.6 - 156HP
Skoda
Superb 2.0TDI - 140HP
Mini
1.5 - 136HP

Záruka najnižšej ceny na chiptuning

Našli ste u konkurencie porovnateľnú ponuku za nižšiu cenu? Nevadí! Zaručujeme Vám min. o 10% nižšiu, cenu ako Vami uvedená konkurenčná spoločnosť *.

Na aké služby sa táto akcia vzťahuje?

Akcia "110% garancia najnižšej ceny" sa vzťahuje na chiptuning všetkých vozidiel upravených na prevádzkarni v Prahe. Cenová garace sa vzťahuje na cenníkové ceny konkurenčných spoločností, nevzťahuje sa na individuálne zľavy konkurenciou či Neoficiálne ponuky v rôznych inzertných časopisoch či diskusných fórach na interntu.

Ako tejto akcie využiť?

Kontaktujte nás e-mailom na adrese zaruka-ceny@autochip.cz a do e-mailu uveďte nasledujúce údaje:

- značka a model Vášho vozidla.
- motorizácie, výkon
- rok výroby
- odkaz na cenovú ponuku konkurenčnej spoločnosti
- tel spojenie na Vás

Špeciálne pre Vás pripravíme individuálnu cenovú ponuku, ktorú neodmietnete!


* Spoločnosť AutoChip si vyhradzuje právo neponúknuť takúto cenu v prípade, že nejde o kvalitatívne alebo technologicky podobné služby.


Copyright © Business Enterprise One s.r.o., 2006-2019. Obsah stránek www.autochip.eu je chráněn autorským zákonem. Kopírování a šíření obsahu stránek v jakékoli podobě bez písemného souhlasu autora je nezákonné. Informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a nejsou veřejnou nabídkou dle občanského zákona. Jiné úpravy než označené Premium způsobí technickou nezpůsobilost k provozu na pozemních komunikacích. Přesné informace se dozvíte na prodejních místech. Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováváním osobních údajů dle zákona. Novinky nejsou odesílány. Používáme cookies k tomu, abychom Vám poskytli tu nejlepší práci s on-line obsahem. Prohlížením těchto stránek stránky souhlasíte s ukládáním a přístupem k cookies na Vašem zařízení.