Odstranění, vypnutí, DPF, FAP (filtrů pevných částic)

Co je to filtr pevných částic (DPF, FAP, AdBLUE)?

Moderní dieslové motory jsou vybaveny filtrem pevných částic. Filtr pevných částic začal nabízet jako první do osobních automobilů v roce 2000 koncern PSA Peugeot Citroën. Za tuto dobu se nejeden majitel vozidla setkal se zavadou spojenou právě s tímto filtrem (snížení výkonu, zvýšení spotřeby a následná, finančně náročná výměna). Součastná vozidla s dieslovým motorem, plnící emisní normu Euro IV a Euro V, jsou vybaveny filtrem pevných částic a představují jednu z nejvíc poruchových částí vozidla.

Co Vám nabízíme?

Provádíme zprostředkování elektronického odstranění systému FAP a DPF přeprogramováním řídící jednotky prostřednictví diagnostické zásuvky spolu s mechanickým odstraněním tohoto filtru. V motormanagmentu je odstraněna veškérá činnost spojená s filtrem. Jedná se o mnohem spolehlivější řešení než nabízené emulátory filtrů, které mohou způsobovat po čase problémy.

Jak funguje vůz po odstranění filtru?

Po odstranění filtru dojde ke zvýšení průchodnosti výkového potrubí. To má příznivý vliv na spotřebu a dojde i ke zvýšení výkonu. Vozidla, kde byl odstraněn systém DPF nebo FAB plní emisní limity na STK.

Zaujala Vás niektorá z našich služieb? Alebo máte otázku? Ozvite sa nám!

Využite náš kontaktný formulár alebo niektorý z priamych kontaktov na Vašej pobočke a ozvite sa nám! Radi Vám pomôžeme a odpovieme na Vaše otázky.

Zobraziť mapu pobočiek